Створення рахунку

18 травня 2018
👁 370

Щоб створити новий рахунок, натисніть на розділ «Продажі-> Рахунки на оплату», потім відкриється нове вікно і натисніть на кнопку в верхньому лівому кутку «Додати рахунок на оплату».

Виберіть клієнта, інформація про нього буде отримана безпосередньо з профілю клієнта. Ще один варіант полягає в тому, що ви можете клацнути по значку редагування і безпосередньо додати бажану інформацію про клієнта, це також застосовується для інформації про оплату, яка також з'являтися при виборі клієнта.

НОТАТКА. Якщо ви хочете, щоб дані для виставлення рахунків були автоматично заповнені при виборі клієнта, вам потрібно раніше додати деталі оплати в профіль клієнта.

  •    Оплата і доставка. Якщо ви зміните інформацію про оплату і доставку після вибору клієнта, натисніть на значок редагування, інформація буде змінена для рахунок-фактури, але в профілі клієнта інформація залишиться колишньою.
  •    Дозволені способи оплати для рахунку-фактури. Виберіть дозволені способи оплати для рахунку-фактури, які ви створюєте, якщо клієнти платять онлайн за допомогою платіжних шлюзів Perfectum CRM, вони будуть відображатися в області html і при реєстрації платежу для рахунок-фактури з області адміністрування.
  •    Валюта автоматично вибирається виходячи з валюти за замовчуванням або валюти для обраного Клієнта, що обрана раніше в профілі клієнта. Якщо валютою для цього клієнта є долар США, вона буде автоматично обрана і не може бути змінена.
  •   Номер рахунку - номер автоматично заповнюється. Наприклад, якщо номер рахунку 00012, то наступний буде 00013. Цей номер вибирається за допомогою «Налаштування-> Налаштування> Фінанси-> Рахунки на оплату-> Наступний номер рахунку». Наступний номер - це номер, що автоматично збільшується, але ви можете змінити його в «Налаштування-> Налаштування> Фінанси-> Рахунки на оплату-> Наступний номер рахунку».
  •   Ви можете встановити дати в рахунку-фактурі або у вас можуть бути зумовлені умови, які будуть автоматично заповнюватися. Щоб налаштувати зумовлені умови, перейдіть в меню «Налаштування -> Налаштування -> Фінанси -> Рахунки на оплату», і ви можете заповнити поля так, як вам підходить.
  •   Менеджер з продажу. Ви можете вибрати менеджера з продажу для цього рахунку, а потім згенерувати звіти «Звіти-> Продажі-> Рахунки-фактури». Зверніть увагу, що повне ім'я менеджера буде вказано в рахунку-фактурі, якщо в «Налаштування-> Налаштування> Фінанси-> Рахунки на оплату» встановити «Так» в меню налаштування «Показати менеджера в рахунку на оплату».
  •    Ви можете додати позиції (товари або послуги) в рахунок, але при додаванні переконайтеся, що ви натиснули на синій значок в правому куті, щоб додати позиції. Позиції зберігаються окремо для кожної рахунок-фактури і зміни інформації про них можливі перейшовши по «Продажі-> Позиції». Зміни не впливатимуть на вже створені рахунок-фактури з певними позиціями.
  •    Нотатка адміністратора призначена тільки для адміністраторів / співробітників.
  •    Нотатка клієнта також видна стороні клієнта, в рахунку-фактурі HTML і в рахунку-фактурі PDF.
  •    Натисніть кнопку Зберегти.

При редагуванні / створенні рахунку опція коректування завжди доступна, якщо ви хочете збільшити або зменшити загальну суму.