Оновлення версій

10/08 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8.1

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 3.8.1, яке отримало кодову назву "АЗУР".  Було виправлено близько 50 чек-боксів, де внесені зміни в верстці, розширеному і швидкому пошуку, змінено та додані іконки в головному меню, змінена робота деяких модулів в залежності від прав співробітників, переглянута робота фільтра в повторюваних завданнях, доопрацьовані цілі і багато іншого.

28/07 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.8

Повідомляємо про вихід оновлення, яке ми готували в місяці травні. Perfectum CRM+ERP 3.8 отримала кодову назву "Ніагара". Оновлення безкоштовно отримали Хмари Lite і Pro-версій, а так само є платне оновлення для коробкових і галузевих версій.

17/07 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7.3

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7.3

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 3.7.3 "Ніагара".  У цій версії виконано 39 чек-боксів, в яких виправлена ​​верстка, виправлені баги в кабінеті клієнта, змінені налаштування для "Палаючих завдань", підпис з профілю відображено в листах, дадано підказки на іконки в вертикальному меню та ін.

10/07 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7.2

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7.2

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 3.7.2 "Ніагара".  У цій версії виконано більше 20 чек-боксів, в яких виправлена ​​верстка, доопрацьований розширений і швидкий пошук, змінена робота меню, додано відображення чек-листів в таблицях і ін.

03/07 Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7.1

Нова версія Perfectum CRM + ERP 3.7.1

Повідомляємо про вихід оновлення Perfectum CRM + ERP 3.7.1, яке отримало кодову назву "Ніагара".  У цій версії виправлена ​​верстка статусів в КП і рахунках, оновлений експорт, налаштоване відображення цілей та ін.