Налаштування модулю "SMS-розсилки"

17 вересня 2021
👁 429

В Perfectum CRM + ERP розроблений модуль "SMS-розсилки", який дозволяє здійснювати масові розсилки по лідам, клієнтам та співробітникам, використовуючи для цього шаблони (з можливістю їх налаштування)

Для роботи модулю необхідно налаштувати модуль "TurboSMS" (детальніше про налаштування у відповідній статті документації)

После настройки "TurboSMS" необходимо протестировать отправку сообщений, чтобы убедиться в корректности конфигурации модуля. Тестовую отправку сообщения можно совершить по пути "Настройки -> Конфигурация -> Приложения -> SMS"

sms_manager

Повідомлення повинно прийти на вказаний номер

Налаштування модуля "SMS-розсилки" (знаходяться по шляху "Налаштування - Конфігурація - Додатки - SMS-розсилки"):

sms_manager

 1. Опція "Відправити SMS-повідомлення контактам клієнта" представляє можливість вибору спектру контактів для розсилки в рамках кожного окремого клієнта - "основний контакт" (повідомлення відправляється одному контакту, який встановлений у клієнта в якості основного), "всі контакти" (повідомлення буде надіслано всім контактам клієнта, включаючи основного), "тільки клієнт" (повідомлення буде надіслано на номер клієнта, зазначений у його профілі (1))
 2. sms_manager

 3. Опція "Відправити SMS-повідомлення клієнту, в разі, якщо номер основного контакту не вказано". Поширюється на розсилку по всім контактам (див. Опцію №1) та основним контактам. Спрацьовує в тому випадку, якщо номер основного контакту не заповнений (2). Якщо там вказані невалидні дані, спроба відправити повідомлення на номер буде здійснена.
 4. sms_manager

Налаштування шаблонів для "SMS-розсилок" (по шляху "Налаштування -> Додатки -> SMS-розсилки":

sms_manager

 1. Кнопка створення шаблону
 2. Кнопка для експорту таблиці шаблонів (в Excel / CSV / PDF / Друк)
 3. Поле для пошуку шаблонів за ключовими словами
 4. Таблиця шаблонів
 5. Опція редагування шаблону
 6. Опція видалення шаблону
 7. sms_manager

 8. Поле для назви шаблону
 9. Поле для тексту шаблону
 10. Кнопка для закриття модального вікна створення / редагування шаблону
 11. Кнопка для збереження шаблону
 12. sms_manager

Примітка: детальніше ознайомитися з вимогами сервісу TurboSMS до розміру повідомлень для оптимізованого використання шаблонів можна за посиланням

Корпоративне навчання

Фахівці навчального центру допоможуть зрозуміти загальні принципи
роботи і навчать вашу команду ефективним прийомам.