Налаштування модулю "Інтеграція з Укрпошта модулю «Замовлення»"

01 листопада 2023
👁 1782

Після купівлі модуля "Інтеграція з Укрпоштою модуля «Замовлення» " необхідне його налаштування для коректної роботи.

Для налаштування модуля необхідно:

  • Укласти договір про співпрацю з "Укрпоштою".
  • Після укладання договору про співпрацю з «Укрпоштою», Вам потрібно звернутися до менеджера компанії, щоб отримати ключі API для інтеграції.
  • Після отримання ключів API, перейдіть в системі в розділ "Налаштування -> Конфігурація -> Додатки -> Відправники доставки", та перейдіть на вкладку Укрпошта. Отримані ключі введіть у відповідні поля.
 1. Поля для внесення ключів.
 2. Сума замовлення для оплати доставки відправникам - вкажіть суму від якої Ви будете покривати витрати на доставку замовлення клієнту.
 3. Для кожного товару в замовленні створювати нове місце в Укрпошті - працює тільки при активному налаштуванні використовувати габарити та вагу для товарів.
 4. Поля ширини та довжини замовлення за замовчуванням, після того як поля будуть заповнені параметри ширини та довжини замовлення будуть автоматично заповнюватися під час нового замовлення.
 5. Поля висоти та ваги замовлення за замовчуванням, після того як поля будуть заповнені параметри висоти та ваги замовлення будуть автоматично заповнюватися при новому замовленні.
 6. Створення ТТН при зміні статусу - дозволяє автоматично створювати ТТН Укрпошти при зміні статусу замовлення в системі.
 7. Налаштування зміни статусу замовлення - дозволяє автоматично налаштувати зміну статусу замовлення в системі від статусу ТТН.

Після всіх налаштувань необхідно натиснути кнопку в правому нижньому кутку "Зберегти налаштування".

settukrpost

Корпоративне навчання

Фахівці навчального центру допоможуть зрозуміти загальні принципи
роботи і навчать вашу команду ефективним прийомам.