Налаштування сповіщень в реальному часі за допомогою Pusher.com

08 серпня 2023
👁 5558

Сповіщення в реальному часі за допомогою Pusher.com - це параметр призначений для повідомлень у режимі реального часу, означає, що Вам не потрібно оновлювати сторінку для отримання повідомлень. Раніше, коли нові повідомлення користувача були додані, Вам необхідно було оновити сторінку, щоб оновлення з'явилися. Тепер у цьому випадку повідомлення буде в режимі реального часу і буде негайно показано у верхній правій частині CRM.

Спочатку потрібно зареєструватися на веб-сайті Pusher.com, щоб використовувати їх послуги. Після того як Ви зареєструвалися на сайті, на головній сторінці необхідно натиснути на кнопку "Manage" у розділі Channels.

push1

Далі необхідно натиснути на кнопку "Create app".

push2

З'явиться спливаюче вікно для створення нової програми.

  • Ім'я програми - Perfectum CRM.
  • Кластер - за замовчуванням pusher.com вибере Ваш кластер, Ви можете змінити його, якщо це необхідно. Ви можете дізнатися більше про кластер: https://pusher.com/docs/clusters
  • Створювати програми для кількох середовищ? - увімкніть за необхідності, це створить додатки для розробки, постановки та виробництва.
  • Яка у Вас технічна технологія? - Виберіть jQuery.
  • Яка у Вас технічна підтримка? - Виберіть PHP.

Після заповнення необхідних полів натисніть кнопку "Create app".

push3

Зайдіть до розділу App key та отримайте ключі до системи оповіщень.

push4

Після створення програми перейдіть на вкладку «Огляд», внизу Ви побачите ключі додатку, які Ви повинні додати в «Налаштування -> Конфігурація -> Чат і Пуш-сповіщення» в області адміністрування Perfectum CRM.

Додайте ключі до відповідних полів на вкладці Pusher.com

  • app_id = поле APP ID
  • key = поле APP Key
  • secret = поле APP Secret
  • cluster = поле Cluster

pusset4

Після того, як Ви додали ключі, перейдіть на вкладку "Налаштування пуш-повідомлень" та встановіть «Так» в поле «Включити сповіщення в реальному часі» і збережіть налаштування. Все це буде під час налаштування сповіщень в реальному часі Pusher.com за допомогою Perfectum CRM.

pusset5

Сповіщення на робочому столі

Ви можете налаштувати сповіщення на робочому столі разом з Pusher, майте на увазі, що для сповіщень на робочому столі потрібен pusher, налаштований для належного функціонування. Після налаштування pusher Ви зможете включити сповіщення на робочому столі. Додаток має працювати на SSL, щоб сповіщення про роботу робочого столу працювали належним чином (для браузерів потрібно SSL). Сповіщення про роботу робочого столу не працюють в режимі інкогніто в браузері Chrome.

Корпоративне навчання

Фахівці навчального центру допоможуть зрозуміти загальні принципи
роботи і навчать вашу команду ефективним прийомам.