Налаштування сповіщень в реальному часі за допомогою Pusher.com

06 липня 2020
👁 3408

Сповіщення в реальному часі за допомогою Pusher.com - це параметр, який призначений для сповіщень в режимі реального часу та означає, що вам не потрібно оновлювати сторінку для отримання сповіщень. Раніше, коли нові сповіщення для користувача були додані, вам необхідно оновити сторінку, щоб оновлення з'явилися. Тепер в цьому випадку сповіщення буде в режимі реального часу і буде показано негайно у верхній правій частині CRM.

Спочатку вам потрібно зареєструватися на веб-сайті Pusher.com, щоб використовувати їх послуги. Увійдіть в pusher.com зі своїм обліковим записом та натисніть на пункт меню «Мої додатки», показані з лівого боку.

1

Внизу є нова кнопка «Створити новий додаток», натисніть, щоб створити новий додаток pusher.com. У спливаючому вікні для створення вашого нового додатка.

  • Ім'я програми - Perfectum CRM.
  • Кластер - за замовчуванням pusher.com вибере ваш кластер, ви можете його змінити, якщо це необхідно. Ви можете більше дізнатися, що таке кластер: https://pusher.com/docs/clusters
  • Яка у вас технічна технологія? - Виберіть jQuery.
  • Яка у вас технічна підтримка? - Виберіть PHP.

2

 

Зайдіть у розділ App key та отримайте ключі до системи оповіщень.

3

 

Після створення програми перейдіть на вкладку «Огляд», внизу ви побачите ключі додатку, які ви повинні додати в «Налаштування -> Конфігурація -> Чат і Пуш-сповіщення» в області адміністрування Perfectum CRM.

Додайте ключі до відповідних полів на вкладці Pusher.com

  • app_id = поле APP ID
  • key = поле APP Key
  • secret = поле APP Secret 
  • cluster = поле Cluster

push nastroika 2

Після того, як ви додали ключі, перейдіть на вкладку "Налаштування пуш-плвідомлень" та встановіть «Так» в поле «Включити сповіщення в реальному часі» і збережіть налаштування. Все це буде під час налаштування сповіщень в реальному часі Pusher.com за допомогою Perfectum CRM.

pusher 1

 

Сповіщення на робочому столі

Ви можете налаштувати сповіщення на робочому столі разом з Pusher, майте на увазі, що для сповіщень на робочому столі потрібен pusher, налаштований для належного функціонування. Після налаштування pusher ви зможете включити сповіщення на робочому столі. Додаток має працювати на SSL, щоб сповіщення про роботу робочого столу працювали належним чином (для браузерів потрібно SSL). Сповіщення про роботу робочого столу не працюють в режимі інкогніто в браузері Chrome.

Корпоративне навчання

Фахівці навчального центру допоможуть зрозуміти загальні принципи
роботи і навчать вашу команду ефективним прийомам.