Налаштування модулю "Виписки із клієнт-банку Приват"

13 грудня 2022
👁 750

Після придбання модуля "Виписки з клієнт-банку Приват" Вам необхідно налаштувати його для коректної роботи.

Для підключення "Приват24 для Бізнесу" для цього потрібно здійснити такі кроки:

 1. Для отримання авторизаційних даних необхідно додати додаток "Автоклієнт" у вашій "Приват24 для Бізнесу". Модуль «Автоклієнт» комплексу «Приват24 для бізнесу» призначений для обслуговування корпоративних клієнтів та приватних підприємців.

  «Автоклієнт» – програмне забезпечення, що дозволяє налаштувати періодичне автоматичне отримання виписок/залишків за рахунками та імпортувати платежі до Приват24.

  Підключити «Автоклієнт» може уповноважена/довірена особа підприємства в межах своїх повноважень (доступ до рахунків та операцій синхронні у вебверсії та додатку «Автоклієнт»).

 2. Для додавання нового клієнта або оновлення необхідно вибрати підприємство, потім перейти в меню «Каталог послуг».private0
 3. У меню «Каталог послуг» виберіть розділ «Автоклієнт» і натисніть кнопку «Підключити», потім – «Відкрити».private1
 4. Після того, як Автоклієнт буде підключено, програма стає доступною на стартовій сторінці в розділі «Облік та звіти» – «Автоклієнт»
  private2.jpg
 5. Далі натиснути кнопку “Підключити програму” і вибрати зі списку “API”
  private3
 6. Вказати необхідну назву програми та, за необхідності, вказати обмеження за ip адресою, ознайомитися з умовами та правилами використання, відзначити прапорець “Ознайомлений з умовами та правилами використання” та натиснути кнопку “Зберегти”.
  private4
 7. Після створення програми API необхідно перейти до налаштувань, натиснувши . Ознайомитись з умовами використання та натиснути кнопку “Ознайомлений”.
  private5
 8. У модальному вікні скопіювати token (для копіювання достатньо натиснути на значок ліворуч від слова token). Натиснувши на кнопку “Отримати авторизаційні дані у старому фомраті”, Ви можете отримати окремо ID та Token.
  private6

 

Далі необхідно додати отримані ключі всередині системи. Для цього необхідно:

 1. Перейдіть у СРМ шляхом "Налаштування -> Продажу -> Фінанси -> Налаштування виписок"
 2. privat

 3. Натисніть "Додати мерчанта" та заповніть обов'язково поля форми - введіть назву для мерчанта, скопійований ID, токен, номер рахунку та валюту рахунку. ВАЖЛИВО! Обов'язково вказуйте номер рахунку, для того щоб працювала інтеграція.
 4. nomer shceta v module privat

 5. Також необхідно здійснити налаштування конфігурації для Виписок. Перейдіть по шляху "Налаштування -> Конфігурація -> Програми -> Виписки з банку"
 6. Доступні такі опції, як: Час оновлення виписок (час, в який в систему будуть вивантажені виписки з ПриватБанку), Категорія витрат для виписок за замовчуванням, Вибір співробітників (які будуть отримувати повідомлення про нові оплати), Автоматичне рознесення оплат (Прі включеної опції, якщо збігається номер рахунку з підстави платежу з номером рахунку зістеми, і сума у виписці типу "Прихід", то виписка автоматично буде пов'язана з рахунком і буде створено платіж)
 7. privat

 8. Після змін у конфігурації, налаштування необхідно зберегти
 9. privat

 

Корпоративне навчання

Фахівці навчального центру допоможуть зрозуміти загальні принципи
роботи і навчать вашу команду ефективним прийомам.