Налаштування форми отримання лідів на сайті

24 вересня 2019
👁 1133

Форма для отримання лідів на сайті — ця функція Perfectum CRM дозволяє створювати веб-форму на своєму веб-сайті, цільовій сторінці та т. д. В цій формі відвідувачі можуть ввести ім'я, адресу електронної пошти, завантажити вкладення та іншу основну інформацію, після цього буде створений Лід в Perfectum CRM.

Щоб створити нову форму для отримання лідів на сайті, натисніть на розділ «Налаштування -> Ліди -> Форма на сайті, потім відкриється нове вікно і натисніть на кнопку в верхньому лівому кутку« Нова форма ».

1 1

 1. Форми — ім'я форми, буде відображатися в головному профілі при відкритті Ліда.
 2. Мова — виберіть мову для перевірки повідомлень. Мова використовується в даний час тільки для повідомлень перевірки.
 3. Назва форми — вкажіть текст, який буде написаний на кнопці, яка буде розташована внизу форми і яку користувачеві потрібно буде натиснути, щоб відправити форму.
 4. Текст сповіщення після успішного заповнення форми — це сповіщення буде показано після успішного відправлення форми.
 5. Дозволити дублювання ліда для додавання в базу? - часто у формі на сайті збільшуються дублюючі Ліди в базі даних. Perfectum CRM має можливість запобігти цьому, автоматично створюючи Лід як завдання, включаючи всі дані форми як опис, а не вставляти безпосередньо в базу Лідів. В цьому випадку, відповідальному співробітнику необхідно проаналізувати дані Ліда і прийняти подальші дії.
 6. Джерело — джерело Лідів за замовчуванням
 7. Статус — при успішному імпорті в базу даних Perfectum CRM Лід повинен мати статус.
 8. Закріплені за — автоматично призначити керівництво конкретному співробітнику.
 9. Налаштування сповіщень — співробітники будуть повідомлені через систему сповіщення всередині Perfectum CRM про імпорт Ліда. Закріплений співробітник, який відповідальний за Лідів, отримає сповіщення електронною поштою, якщо в налаштуваннях не натиснута кнопка вимкнення шаблону «New Lead Assigned to Staff Member» в «Налаштування -> Шаблони електронних листів».
 10. Використовувати Google Recaptcha - ви можете використовувати Google Recaptcha для попередження спаму. Поле для Google Recaptcha буде відображатися тільки в тому випадку, якщо ви попередньо налаштували ключі recaptcha.

2 1

Після створення форми будуть показані нові вкладки в області форми «Конструктор форм» і «Код для встановлення на сайт».

 •      Конструктор форм — місце, де Ви створюєте форму і налаштовуєте всі необхідні Вам поля.

3

 •     Код для встановлення на сайт — це код, який Вам потрібно буде розмістити на своєму веб-сайті для додавання форми.

4

Створення форми

Коли ви збережете початкові налаштування форми, Ви автоматично опинитеся на вкладці «Конструктор форм». З лівого боку Ви побачите всі доступні поля форми, взяті з профілю Ліда. Зверніть увагу: якщо у Вас є налаштовані поля для Лідів, Ви зможете легко додавати їх у форму за допомогою перетягування. Існує тільки один виняток, де призначені для користувача поля типу гіперпосилання не мають підтримки для включення в форму.

Щоб додати поле в форму, просто перетягніть поле вправо в області форми.

Після того, як Ви перетягнете поле, Ви побачите, що це поле з лівої сторони відключено. Ви можете додати поле в форму тільки один раз, щоб запобігти плутанини з даними форми.

5

Корпоративне навчання

Фахівці навчального центру допоможуть зрозуміти загальні принципи
роботи і навчать вашу команду ефективним прийомам.

Наші контакти